Charita Český Krumlov

Pracovník/ice v sociálních službách

Správní obvody měst Kaplice a Český Krumlov Plný úvazek 1. 7. 2024 výběrové řízení
Kontaktní osoba
Štěpánka Faflová

Pracovnice v sociálních službách pověřená vedením sociální služby
Tel.: 731 604 507 E-mail: stepanka.faflova@ckrumlov.charita.cz

Charita Český Krumlov vyhlašuje výběrové řízení na pozici

sociální služba – sociální rehabilitace Tolerance

Pracovní zařazení: pracovník/pracovnice v sociálních službách
Pracoviště: správní obvody měst Kaplice a Český Krumlov
Pracovní úvazek: 1 úvazek (doba určitá s možností prodloužení)
Minimální stupeň vzdělání: ukončené SOU, SŠ vzdelání (v souladu se zákonem 108/2006 Sb., o soc. službách)
Platové ohodnocení: 22. 500,-Kč, (13. mzda, odměny)
Nástup možný: 1. 7. 2024

Náplň práce

  • přímá práce s uživateli, poskytování základního sociálního poradenství,
  • spolupráce na individuálním plánování,
  • spolupráce na revizi standardů kvality sociálních služeb,
  • dokumentace a administrativa,
  • propagace sociální služby.

Požadujeme

  • SOU nebo SŠ vzdělání ukončené závěrečnou zkouškou (praxe v sociální oblasti výhodou),
  • trestní bezúhonnost,
  • otevřený a vřelý vztah k cílové skupině – lidé se zdravotním – mentálním nebo duševním onemocněním,
  • dobré komunikační a organizační schopnosti,
  • schopnost a ochotu se dále vzdělávat,
  • zodpovědnost, samostatnost, otevřenost a flexibilitu, schopnost týmové spolupráce, empatie,
  • dobrý psychický a fyzický stav, schopnost zvládat zátěžové situace,
  • znalost práce na PC (Word, Excel),
  • řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič).

Nabízíme

  • možnost realizace v rámci organizace,
  • zázemí, firemní automobil a stálý kolektiv,
  • dovolenou navíc,
  • kvalitní zaškolení, stáže v soc. službách, další odborné vzdělávání,
  • supervize a odborný dohled.

Podmínkou k zařazení do výběrového řízení je zaslání dokumentů do 31. 05. 2024 na email:  %mrzR.a7T~np2~l7VX~m1bke7hIhT65j4mnhTj, tel: +420 731 604 507

  1. strukturovaný životopis
  2. motivační dopis: Co Vás přitahuje na práci s cílovou skupinou? Jaké máte dosavadní zkušenosti?

Charita Český Krumlov si vyhrazuje právo na zrušení výběrového řízení bez uvedení důvodu, případně vyhlášení nového výběrového řízení v případě, že nebude vybrán vhodný uchazeč na danou pozici.
Osobní údaje poskytnuté uchazečem v rámci přihlášky budou zpracovány po dobu výběrového řízení.